Rejestracja nowych firm

Rejestracja nowych firm2024-06-18T10:37:20+02:00

Na co dzień, od lat zajmujemy się rejestracją nowych firm. Wspieramy przyszłych właścicieli przedsiębiorstw i doceniamy ich kreatywność; motywujemy do działania pod naszą pieczą. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek, przynajmniej raz w życiu, rozważał możliwość założenia własnej działalności. Bycie przedsiębiorcą to wolność i niezależność oraz możliwość pracy wyłącznie na swój rachunek. To także szansa na zdobycie rynku i zaprezentowanie na nim swoich produktów czy usług. Współcześnie, coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Jest ono podyktowane niestabilną polityką zatrudnienia, które nie gwarantuje stałej pracy na etacie. Brak klarownej sytuacji jest doskonałą okazją do stworzenia własnego biznesu. Ponadto, dobry pomysł to inwestycja na przyszłość, która zapewnia stabilność finansową, dobre dochody oraz pracę, która sprawia naszym Klientom przyjemność i satysfakcję. Wiedząc to i opierając się na takim przekonaniu, doradzamy Państwu w szerokim tego słowa znaczeniu.

Proces zakładania nowej działalności wymaga powzięcia działań w kwestii formalno – prawnej. Polskie ustawodawstwo nakłada obowiązek rejestrowania nowopowstałych działalności. Poza tym, warto już na starcie wybrać najlepszą formę prawną nowej firmy oraz optymalną i dopasowaną do naszej branży formę opodatkowania.

Oferujemy Państwu pomoc w takich dziedzinach, jak:

Jako międzynarodowa Kancelaria Podatkowo-Prawna w Warszawie, pomagamy także obcokrajowcom, którzy na terenie naszego państwa pragną założyć działalność gospodarczą. Zespół naszych fachowców służy pomocą w uregulowaniu wszelkich formalności, jakich wymaga rejestracja nowej firmy. Działając jako kancelaria prawna, jesteśmy w stanie opracować wiele dokumentów wewnątrz firmowych oraz umów, które posłużą do nawiązania owocnej i bezpiecznej współpracy z przyszłymi kontrahentami.

+48 22 835 02 73

Planujesz zarejestrować firmę?

Skontaktuj się z nami!
+48 22 835 02 73

Reagujemy na wszelkie zmiany w ustawodawstwie oraz czuwamy nad prawidłowym przebiegiem każdego procesu rejestracyjnego, tak, aby każdy klient czuł się bezpiecznie i mógł skupić się wyłącznie na działaniach biznesowych. Już na starcie oferujemy także doradztwo biznesowe o bardzo szerokim spectrum. Pomoże ono w jeszcze lepszym rozwinięciu przyszłej działalności.

Rejestracja nowych firm wiąże się z wyborem formy prawnej nowopowstałej działalności. Pod rozwagę należy wziąć kwestię, czy ma to być działalność jednoosobowa, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością czy komandytowa. To bardzo poważna decyzja, która wymaga konsultacji z fachowcami w tej dziedzinie.

Nasza kancelaria pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru, jak również wskazać wszystkie plusy i minusy każdej z wybranych form prawnych. Warto wiedzieć, iż wraz z wyborem formy prawnej, należy dokonać wyboru formy opodatkowania. To z kolei powinno odpowiadać wybranej formie prawnej i możliwościom nowo tworzonej firmy. Aby ułatwić klientom proces zakładania firmy, prowadzimy doradztwo podatkowe online oraz zapewniamy stały kontakt telefoniczny i osobisty.

Kancelaria Warszawa
Podatkowy Doradca

Oto pięć powodów, dla których warto skorzystać z naszego doświadczenia. Podejmując współpracę z nami zobowiązujemy się do:

 • wskazania plusów i minusów poszczególnych rodzajów działalności, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta,
 • wyjaśnienia występujących w polskim prawie różnych form opodatkowania,
 • wyjaśnienia wymagań przepisów podatkowych lub ZUS-owskich,
 • objaśnienia możliwości uzyskania dofinansowania do nowo zakładanej działalności,
 • pomocy w przygotowaniu wniosków kredytowych.

Z naszych usług skorzystało już wielu przedsiębiorców, którzy z naszą pomocą zakładali  swoje pierwsze działalności gospodarcze. Dlatego też cieszymy się tak wielką renomą w branży oraz zaufaniem wśród klientów biznesowych – pracowaliśmy na nie przez wiele lat. Posiadamy transparentny cennik oraz ofertę dopasowana do Państwa bieżących potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług.

USŁUGI REJESTRACJI NOWYCH FIRM

Świadczenie kompleksowych usług jest naszą specjalnością. Zakładanie firmy to szereg czynności o charakterze administracyjnym. Dbamy, aby udzielane wsparcie miało kompleksowy i profesjonalny charakter i dlatego to właśnie my w imieniu naszych klientów:

 • przeprowadzamy rejestrację firmy w ewidencji działalności gospodarczej,

 • przygotowujemy umowę spółki i czuwamy nad podpisaniem jej we współpracującym Biurze Notarialnym,

 • dobieramy najodpowiedniejszą formę prowadzenia działalności gospodarczej,

 • przeprowadzamy analizę podatkową i pomagamy dokonać wyboru optymalnej formy opodatkowania,

 • przygotowujemy wnioski i dokumenty potrzebne do zarejestrowania firmy w Urzędzie Dzielnicowym, KRS, GUS, ZUS, US,

 • po rejestracji świadczymy także usługi dodatkowe z zakresu porad typu: doradztwo księgowe, konsultacje podatkowe, doradztwo biznesowe

Księgowość Doradztwo Podatkowe

Z nami założenie firmy będzie znacznie szybsze i łatwiejsze oraz pozwoli Państwu skupić się na merytorycznej pracy w swojej firmie.

Nasza infolinia – doradztwo podatkowe jest skierowana do wszystkich osób, które pragną bliżej zapoznać się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i przygotujemy propozycje, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy.

FAQ – Rejestracja nowych firm

Profesjonalna pomoc gwarantuje prawidłowy przebieg procesu rejestracyjnego, zgodność z przepisami prawnymi oraz uniknięcie potencjalnych błędów i opóźnień.

Kancelaria oferuje m.in. przeprowadzenie rejestracji firmy w ewidencji działalności gospodarczej, przygotowanie umowy spółki, dobór odpowiedniej formy prowadzenia działalności, analizę podatkową oraz przygotowanie dokumentów do różnych urzędów.

Tak, Kancelaria świadczy usługi dla obcokrajowców pragnących założyć działalność gospodarczą na terenie Polski.

Aby zarejestrować firmę w Polsce, oprócz wypełnienia wniosku CEIDG-1, trzeba również zarejestrować się w kilku instytucjach takich jak urząd statystyczny w celu uzyskania numeru REGON, urząd skarbowy w celu uzyskania numeru NIP, a także rejestracja dla celów VAT (jeśli to konieczne oraz rejestracja firmy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).

Tak, Kancelaria oferuje doradztwo podatkowe online oraz zapewnia stały kontakt telefoniczny i osobisty dla klientów zakładających firmę.

Proces zakładania firmy obejmuje m.in. wybór formy prawnej działalności, wybór formy opodatkowania, przygotowanie dokumentów oraz rejestrację w odpowiednich urzędach.

Tak, Kancelaria pomaga w przygotowaniu wniosków kredytowych dla nowo zakładanych działalności gospodarczych.

Kancelaria zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu rejestracyjnego, gwarantując prawidłowość działań oraz oszczędność czasu dla klienta.

Tak, Kancelaria doradza w kwestii wyboru odpowiedniej formy prawnej, uwzględniając indywidualne potrzeby klienta oraz specyfikę działalności.