O nas

O nas2024-06-18T10:49:04+02:00

Jesteśmy prężnie działającym zespołem wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny prawa, podatków, księgowości oraz doradztwa biznesowego. Z powodzeniem na warszawskim rynku funkcjonujemy od niemal 20 lat. Działamy na podstawie profesjonalnego świadectwa kwalifikacyjnego wydanego przez Ministra Finansów o numerze 00021.

Dzięki naszej pomocy, wszelkie zawiłości podatkowo-prawne staną się dla Państwa przejrzyste i zrozumiałe. Nasza pomoc jest niezwykle istotna w prawidłowej interpretacji przepisów prawa oraz treści obowiązujących ustaw.

Zaufało nam już ponad kilkaset małych i średnich przedsiębiorstw z Warszawy i okolic. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju współpracę, która ma na celu pomóc naszym klientom w zawiłej sferze finansowo-prawnej.

Celem naszego działania jest zapewnienie wszystkim Państwu bezpieczeństwa podatkowo-prawnego i rozwojowo-inwestycyjnego. Pragniemy odciążyć Państwa i przejąć część obowiązków związanych z najróżniejszymi wymogami formalno-prawnymi, z którymi borykają się Państwo w czasie prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Wychodzimy z założenia, że każdy klient powinien skupić się wyłącznie na swojej branży, zaś kwestie dotyczące prawa, księgowości, podatków czy doradztwa biznesowego może z powodzeniem scedować na fachowców, do których niewątpliwie się zaliczamy.  Pomagamy w planowaniu oraz tworzeniu skomplikowanych umów z kontrahentami, wyjaśnianiu spraw urzędowych, bankowych czy związanych z innymi instytucjami państwowymi.

Nasze usługi dotyczą każdego etapu rozwoju  przedsiębiorstwa. Bazując na naszej szerokiej wiedzy, doradzimy Państwu  najkorzystniejsze rozwiązania dla każdej nowopowstałej działalności. W codziennej pracy posługujemy się wnikliwą analizą oraz weryfikacją wszelkich, posiadanych przez Państwa dokumentów. Potrafimy wskazać, które czynniki i zmiany gospodarcze mogą niekorzystnie wpłynąć na dalszą działalność Państwa firmy. Doradztwo księgowo-podatkowe pozwala na prawidłową ocenę stanu finansów danego przedsiębiorstwa oraz wskazanie, które obszary, należące do wyżej wymienionej dziedziny, trzeba szczególnie poprawić. Doceniamy, jak ważne jest planowe działanie i przewidywanie różnych scenariuszy, które mają na celu rozwój Państwa firmy w przyszłości. Pragniemy pomagać Państwu w planowaniu rozwoju i ochronie przed ewentualnymi zagrożeniami. Dobrze prosperująca firma, która korzysta z naszego doradztwa, jest dowodem na fachowość i profesjonalizm naszej kancelarii. Większość klientów odwiedza nas, zachęcona szczerą rekomendacją korzystających z naszych usług Zleceniodawców.

Rozwój firm naszych klientów jest potwierdzeniem naszej skuteczności. Oferujemy Państwu współpracę w następujących zakresach:

Pomoc już od pierwszych chwil tworzenia firmy w kwestiach:

 • przygotowania modelu biznesowego (doradztwo biznesowe),
 • wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania,
 • dopasowania obecnej formy opodatkowania do potrzeb firmy,
 • rejestracji firmy w KRS, GUS, US, ZUS.

Prowadzimy:

 • Książkę Przychodów i Rozchodów,
 • rozliczanie ryczałtowe,
 • Pełną Księgowość – Księgi Handlowe,
 • kadry,
 • płace.

Pomagamy przy  przygotowywaniu wniosków o dotacje unijne. Doradzamy w sprawach kredytowych.

Biuro Podatkowe Małgorzata Kardas-Gołębiowska

Wykonujemy także usługi dla firm samodzielnie prowadzących swoją księgowość, które polegają między innymi na:

 • opracowaniu audytów księgowych,

 • konsultacji w specyficznych sprawach podatkowo – prawnych (konsultacje podatkowe),

 • przygotowaniu zeznań podatkowych,

 • wyprowadzaniu zaległości księgowo-podatkowe,

 • przygotowaniu dokumentów emerytalnych,

 • przygotowaniu umowy kupna, sprzedaży, najmu etc.,

 • dla firm, które dotknął kryzys, istnieje szansa na uzyskanie od nas przydatnych porad z zakresu prawa upadłościowego,

 • pomagamy firmom mającym problemy finansowe poprzez usługi z zakresu restrukturyzacja spółki (np. przygotowanie różnorodnych umów typu umowa restrukturyzacyjna), doradztwo biznesowe, porady podatkowe czy doradztwo księgowe

Ściśle współpracujemy z biegłym rewidentem, co umożliwia sprawne dokonywanie badań bilansu. Gwarantujemy całkowitą poufność pozyskanej przez nas informacji, do czego zobowiązujemy się w podpisywanych umowach.

Ważna informacja/ oferta dla potencjalnych inwestorów:

Doskonała oferta dla potencjalnych inwestorów –  znajdą u nas Państwo ciekawe oferty składników majątku i gotowych, działających firm, które warto kupić po wyjątkowo dobrej cenie od Syndyka. Nasza Kancelaria Podatkowo – Prawna działa w ramach prawa upadłościowego na podstawie licencji Syndyka Małgorzaty Kardas-Gołębiowskiej nr 00069.

Zgodnie z obowiązującym prawem, kancelaria  posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

+48 22 835 02 73

Chcesz podjąć współpracę?

Skontaktuj się z nami!
+48 22 835 02 73

Elastyczne ceny za kompleksowe usługi, dopasowane do każdego budżetu

Biuro Doradztwa Podatkowego Małgorzata Kardas-Gołębiowska

Nie posiadamy ustalonego cennika. Nasze wynagrodzenie dopasowujemy indywidualnie, po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Najniższe ceny uzależniamy od stopnia zaangażowania naszej kancelarii podatkowej w obsługę danej firmy. Ceny są transparentne i nie zawierają żadnych ukrytych opłat dodatkowych.

Szanowni Klienci! Jeśli posiadają Państwo pytania, czy też pragną poznać szczegółową ofertę naszej firmy, albo niezbędna jest fachowa konsultacja – jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji.

Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna, a dowiedzą się Państwo ile można zyskać na współpracy z nami.

Poniżej zamieszczamy przykładową opinię o naszej kancelarii warszawa. Mamy nadzieję, że posłuży ona Państwu do oceny naszej fachowej działalności oraz przybliży misję naszej firmy. Zachęcamy gorąco do lektury.

Kancelaria Warszawa - Opinie

Kancelaria Podatkowo-Prawna mgr Małgorzata Kardas-Gołębiowska posiada także Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego roku 2014.

„Nie trzeba bać się jutra, skoro znamy dzień wczorajszy i umiemy cieszyć się dzisiejszym”

William White